KAJAL PEFUMES PARIS Lamar EDP.100ml

1045 Dostępny
Pojemność 100ml

Ofertą, która z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym wyszukane zapachy będzie jedna z propozycji marki Kajal Perfumes. Za perfumy Kajal odpowiada nie kto inny jak sam Mark Buxton. „Lamar” w języku arabskim oznacza „płynne złoto”, co odzwierciedla złocista kolorystyka zamknięta w ażurowym flakonie nadającym luksusu i wyjątkowości. Połączenie owocowo-kwiatowo-orientalnych nut perfum Kajal przyczynia się do poprawy nastroju, inspiruje oraz podnosi atrakcyjność chwil. Dzięki nim każda okazja do otwarcia flakonu będzie niemalże ceremonią. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcieliby uzupełnić swoją kolekcję zapachów o prawdziwie ekskluzywną pozycję. Daj się oczarować wyjątkowym aromatem.

Ekskluzywne perfumy Kajal

Najlepsze zapachy to te z doskonale dobranymi proporcjami wysublimowanych składników. Perfumy Kajal Lamar stanowią idealne wyważenie między soczystymi nutami owocowymi a subtelnymi dodatkami przyprawowymi. Nuty głowy to przede wszystkim dominacja owoców, takich jak ananas, czerwone jagody czy jabłko wzbogacone kardamonem i kolendrą. Sercem perfum Kajal Lamar są zaś kwiaty, w tym róża turecka i bułgarska, jaśmin wielkolistny oraz magnolia. Na nuty bazy składają się z kolei wanilia, bursztyn, drzewo kaszmirowe, cedr, piżmo i mech. Połączenie tych składników sprawia, że używanie perfum Kajal jest wyjątkowe. Stanowią one doskonałą propozycję dla osób, które cenią sobie wyszukane nuty zapachowe. Marka Kajal tworzy wyłącznie zapachy klasy premium.

Marka Kajal – perfumy wysokiej jakości

Wiele osób zwraca uwagę na ekskluzywne nuty zapachowe. Niebanalne połączenie, jakim wyróżniają się perfumy Kajal, tworzy prawdziwą eksplozję soczystego zapachu i świeżości, natychmiast pobudzającą zmysły. Woda perfumowana powinna być przede wszystkim trwała – tylko dzięki temu zapach utrzyma się na dłużej. Właśnie z tego względu warto wybrać markę Kajal. Perfumy będą wyczuwalne nawet po wielu godzinach od zaaplikowania. Wpłynie to na lepsze samopoczucie danej osoby, a tym samym jej komfort. Właściciele marki Kajal dbają o to, aby każde perfumy miały naturalny skład. Nie ma tam miejsca na sztuczne substancje, które osłabiałyby moc aromatu.

Skład

Nuty głowy: ananas, czerwone jagody, jabłko, kardamon, kolendra

Nuty serca: róża bułgarska, róża turecka, jaśmin wielkolistny, magnolia

Nuty bazy: wanilia, bursztyn, drzewo kaszmirowe, cedr, piżmo, mech

Rodzina zapachowa

Orientalna

Nuty zapachowe

Owocowe
KAJAL PEFUMES PARIS Lamar  EDP.100ml
1 045,00 zł