O nas

 Witamy w naszym sklepie, to naprawdę świetny adres, godny zaufania, przede wszystkim dlatego, że ręczymy za autentyczność oferowanych towarów, gdyż współpracujemy tylko i wyłącznie z oficjalnymi dystrybutorami.

Warto nam zaufać choćby dlatego, że oprócz obecności w sieci jesteśmy bytem realnym, podobno całkiem ładnym - Twój Styl uznał nas za "miejsce trendy", ale najpiękniej napisała  jedna z klientek w naszej Księdze Pamiątkowej: "Jesteście jak piękna orchidea wyrastająca z martwego pnia ulicy". Istniejemy już 25 lat - wyobraźcie sobie, że nie było wówczas w Polsce Internetu. Wprost anegdotyczne wydaje się, że połowa ówczesnych Klientek myliła Firmę Dior z Zakładami Radiowymi "Diora", a ceny uznawała za kosmiczne.

Powstało wówczas około 250 Pięknych Polskich Perfumerii. Gdzie one są? Zostało najwyżej kilkanaście.

Przez te ćwierć wieku sporo się nauczyliśmy. Jesteśmy specjalistami, profesjonalistami, a właściwie "amatorami" w dawnym znaczeniu tego słowa, czyli wykonujemy swoją pracę "con amore" - z miłością. W naszej pamięci są prawie wszystkie zapachy, jakie powstały w XX i XXI wieku, wszystkie osiągnięcia kosmetologii. Byliśmy również jednymi z pierwszych, którzy zauważyli niepokojące zmiany w światowym perfumiarstwie, dominującą rolę globalnych koncernów i chińskiego kapitału.

Dlatego od kilku lat mamy w ofercie tylko produkty niszowe i to jest następny powód, żeby nam zaufać. Nisza jest wciąż autetyczna, zachowuje to, co w perfumiarstwie najlepsze - artyzm, indywidualizm, naturalność i pasję. Kto raz spróbuje tego świata, nie wróci już do oferowanego przez koncerny i sieci.

Życzymy przyjemnych zakupów, zapraszamy do kontaktu, doradzimy, pomożemy w wyborze, zapraszamy również do odwiedzin w "realu".

Beata Maciejewska z Załogą.

Zapraszamy również na stronę naszego salonu pod adresem:
http://www.afrodis.com.pl/

Nasz salon