Wymiany i zwroty

Reklamacje

Reklamacje i zwroty są rozpatrywane zgodnie z Ust. z dnia 27.07.2002 r. o Szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu Cywilnego. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta. Reklamacji nie podlegają: naturalne zużywanie się produktów, uszkodzenia o charakterze mechanicznym (otarcia i zadrapania, naderwanie lub rozerwanie materiału, uszkodzenie ozdób, zamków itp.). Reklamację należy przesyłać na adres sklepu , z dopiskiem „Reklamacja”. Zareklamowany towar należy przesłać na własny koszt. Do reklamowanych produktów prosimy dołączyć krótki opis wady, żądania co do sposobu rozpatrzenia reklamacji, swoje dane osobowe łącznie z telefonem kontaktowym, kserokopię paragonu i numer zamówienia. Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest kopia paragonu, którą należy dołączyć do reklamowanego towaru. Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu 14 dni od momentu jej otrzymania przez firmę. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wartość zamówionych towarów zostanie zwrócona na konto Kupującego w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym.

Zwroty

Uznajemy zwroty towarów zakupionych w naszym sklepie internetowym do 14 dni od daty dostarczenia przesyłki do Klienta. Zwrot na konto realizujemy w okresie 14 dni od momentu odebrania paczki. Zwrot należy wysłać na adres sklepu z dopiskiem „ Zwrot”. Towar można również zwrócić osobiście, dostarczając go do salonu, towar nie może mieć śladów użytkowania ani uszkodzenia. Do zwracanych produktów prosimy dołączyć następujące informacje: numer zamówienia, dane kontaktowe, paragon lub inny dokument będący podstawą zwrotu, numer rachunku bankowego, na który zostanie dokonany zwrot gotówki. Zwrot należy wysłać na koszt własny, nie zwracamy kosztów dostawy i nie przyjmujemy paczek wysłanych na nasz koszt.

Wymiana

Respektujemy chęć wymiany towaru do 14 dni od momentu odebrania paczki przez klienta. W miarę dostępności towaru oferujemy możliwość wymiany na inny towar - po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym uzgodnieniu. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.